Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58114
Stary 13.07.2012, 20:13
Miłosz - przykro mi to pisać ale Ty nie odróżniasz wyważonej oceny nt działań Bednarza od peanów na jego cześć. Ja naprawdę nie widzę stawiania ołtarzyka Jackowi przez jakiegokolwiek usera. Przeczytaj natomiast kilka Twoich postów a zauważysz, że jesteś wręcz zaślepiony miłością do Stana.

Jacek Bednarz to słaby dyrektor sportowy - ocenianie jednak każdej jego decyzji, każdego ruchu negatywnie jest nienormalne.
Odpowiedz cytując