|
Miłosz - przykro mi to pisać ale Ty nie odróżniasz wyważonej oceny nt działań Bednarza od peanów na jego cześć. Ja naprawdę nie widzę stawiania ołtarzyka Jackowi przez jakiegokolwiek usera. Przeczytaj natomiast kilka Twoich postów a zauważysz, że jesteś wręcz zaślepiony miłością do Stana.
Jacek Bednarz to słaby dyrektor sportowy - ocenianie jednak każdej jego decyzji, każdego ruchu negatywnie jest nienormalne.
|