Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58073
Stary 13.07.2012, 13:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Nie chodziło Ci o dojście do czegokolwiek w dyskusji tylko o wywinięcie się z niej kiedy stwierdzono, że się pomyliłeś. Nawiasem mówiąc, przyznanie się do błędu wzbudziłoby szacunek do Ciebie, a wywijanie się raczej budzi politowanie. Sam wybierasz jak chcesz być traktowany.
Mylę się co do niejednoznaczności słów Baszcza? Udowodnij to. Podałem trzy możliwe scenariusze:
- bezpośrednia autorytarna decyzja Cupiała
- wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza namawiają Cupiała do interwencji
- wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza blokują transfer, a Cupiał nie decyduje się go zatwierdzić wbrew nim.

Czy któryś z tych scenariuszy jest niezgodny z wypowiedziami Baszcza? Czy są podstawy by uznać scenariusze dopuszczające wpływ pracowników klubu na transfer za nierealne?
Odpowiedz cytując