Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58071
Stary 13.07.2012, 13:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Nie chodziło Ci o dojście do czegokolwiek w dyskusji tylko o wywinięcie się z niej kiedy stwierdzono, że się pomyliłeś. Nawiasem mówiąc, przyznanie się do błędu wzbudziłoby szacunek do Ciebie, a wywijanie się raczej budzi politowanie. Sam wybierasz jak chcesz być traktowany.
Niestety ale takie osobistości nie potrafią się przyznawać do błędów i brną w coraz to dziwaczniejsze teorie. Dla nich mam dobrą radę niech zaczną pisać książki fantasy albo coś w ten deseń.
Kolega powyżej posługuje się dość daleką analogią w tej materii.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 13.07.2012 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując