FraMat napisał(a):

|
Jasne. Nie chodziło Ci o dojście do czegokolwiek w dyskusji tylko o wywinięcie się z niej kiedy stwierdzono, że się pomyliłeś. Nawiasem mówiąc, przyznanie się do błędu wzbudziłoby szacunek do Ciebie, a wywijanie się raczej budzi politowanie. Sam wybierasz jak chcesz być traktowany.
|
Dojście do czegokolwiek w dyskusji z miloszem jest niemożliwe, więc nie dziwie się że jova nie wytrzymał i to zakończył.
Niektórzy są tutaj niepodrabialni. Teraz okazuje się, że Bednarz jest zły bo zapłacił... ZA MAŁO. Genialne.
Myślicie, że powinniśmy jeszcze dorzucić kilkaset tysięcy euro Jaliensowi? Bo słyszałem, że chciałby zarabiać więcej a niedobrze jakby miał złe wspomnienia. Ponadto jaka informacja pójdzie w Polskę. Może to nam przeszkodzić w późniejszych negocjacjach.
A tak poważniej. Hutnik sam sobie winien, mógł brać to co dawaliśmy, a jak nie to ich problem. Dziwne zachowanie z ich strony.
To tak jakby np. kogoś złapała policja na przekroczeniu prędkości o 50 km/h. Za to należy się 500 zł i 10 pkt. Policja widząc, że złapany to biedny student mówi: "Dobra, damy 50 zł za pasy i niech Pan jedzie". Złapany delikwent zamiast brać do dają i cieszyć się że dostał "tylko" 50 zł to zaczął się kłócić. Efekt? 500 zł i 10 pkt. A potem chodzi i żali się chłopakom jaka ta policja zła, niedobra i go oszukała.
Dla mnie analogiczna sytuacja.