Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58069
Stary 13.07.2012, 13:32
jova napisał(a):Wyświetl post
Ok, uznaję oba tematy za wyczerpane i z mojej strony to koniec dyskusji.
Jasne. Nie chodziło Ci o dojście do czegokolwiek w dyskusji tylko o wywinięcie się z niej kiedy stwierdzono, że się pomyliłeś. Nawiasem mówiąc, przyznanie się do błędu wzbudziłoby szacunek do Ciebie, a wywijanie się raczej budzi politowanie. Sam wybierasz jak chcesz być traktowany.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując