lazy napisał(a):

Nie kolego, nie rozumiesz, chodzi o zasady.
Robienie interesów "jednorazowo" to powolne zwijanie swojej firmy. Klucz w tym żeby klient do Ciebie wrócił, albo przynajmniej traktował Cię neutralnie. Ale jak go zrobisz w ch... to drugi raz nie zarobisz.
Tym bardziej że prawdopodobieństwo że będziemy robić interesy z PSV jest wielokroć niższe niż to że będziemy chcieli kogoś ściągnąć z Hutnika.
|
Jak będziemy robić ponowne interesy z Hutnikami to sytuacja będzie raczej analogiczna i Hutnik nic nie będzie wstanie zrobić.Nie rozumiem tylko ludzi którzy wiedząc że klub ma problemy finansowe przypieprzają się do goscia że za mało zapłacił za Burasa.Dla mnie jest to pozbawione logiki i podejrzewam że gdyby podobną transakcje przeprowadził SV dyskusji by nie było.