Rafał_TS napisał(a):

Ale Gwiaździasty to nie cygan, ma chłopak klase i wyłożyłby 100 tys. zł nie swoich pieniędzy
|
Nie kolego, nie rozumiesz, chodzi o zasady.
Robienie interesów "jednorazowo" to powolne zwijanie swojej firmy. Klucz w tym żeby klient do Ciebie wrócił, albo przynajmniej traktował Cię neutralnie. Ale jak go zrobisz w ch... to drugi raz nie zarobisz.
Tym bardziej że prawdopodobieństwo że będziemy robić interesy z PSV jest wielokroć niższe niż to że będziemy chcieli kogoś ściągnąć z Hutnika.