Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
21517
13.07.2012, 11:51
shaggy
napisał(a):
Ponad rok temu obowiązki zawodowe sprawiły, że musiałem opuścić kochany Kraków, zacząć żyć z Wisełką na odległość i zakotwiczyć w okolicach Warszawy. Tak się złożyło, że w środę zawitałem na stadion w Sulejówku gdzie grała legia sparing z Ekranasem.
ok 20-30 osobowa grupka warszawiaków prowadziła doping, zainteresowała mnie jedna z piosenek:
Pijacy złodzieje to kibice z Warszawy
a legia to złodziejsko przemytniczy klub
i tak w kolko kilka razy. Wszystko co spiewaja sie zgadza
ale skad pomysl na taki dzinkiel. Moze sie ktos orientuje
Kopacze Legii mieli w latach bodajże 70 -tych taki epizod, że zostali przyłapani na przemycie. I to pewnie nawiazanie do tego.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty