Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21517
Stary 13.07.2012, 11:51
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Ponad rok temu obowiązki zawodowe sprawiły, że musiałem opuścić kochany Kraków, zacząć żyć z Wisełką na odległość i zakotwiczyć w okolicach Warszawy. Tak się złożyło, że w środę zawitałem na stadion w Sulejówku gdzie grała legia sparing z Ekranasem.
ok 20-30 osobowa grupka warszawiaków prowadziła doping, zainteresowała mnie jedna z piosenek:

Pijacy złodzieje to kibice z Warszawy
a legia to złodziejsko przemytniczy klub

i tak w kolko kilka razy. Wszystko co spiewaja sie zgadza ale skad pomysl na taki dzinkiel. Moze sie ktos orientuje

Kopacze Legii mieli w latach bodajże 70 -tych taki epizod, że zostali przyłapani na przemycie. I to pewnie nawiazanie do tego.
Odpowiedz cytując