Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58035
Stary 13.07.2012, 00:21
milosz napisał(a):Wyświetl post
A już teza , że nasi napracowali się z transferem Głowackiego, normalnie ręce opadają, no za coś kasę biorą, to jest ich obowiązek, zgłasza sie piłkarz nie ma złej opiinii u bosa, reszta to tylko decyzja trenera i formalności, a że Arek wielkich wymagań nie miał to po sprawie.
Nie twierdzę, że Bednarz i spółka "się napracowali". Uważam, że ewidentnie mieli w tym powrocie swój udział, co zdajesz się zauważać, choć wcześniej pisałeś:
milosz napisał(a):Wyświetl post
Wrócił Głowacki, bo tak zamierzał wrócić, żadna w tym zasługa aktualnych pracowników Wisły.
Jeśli twierdzisz, że to tylko wypełnianie swoich obowiązków, to wciąż jest to ich zasługa, to wciąż praca, która miała konkretną wartość.

Co do wypowiedzi Baszczyńskiego, to muszę zaznaczyć, że to, z jakim uporem ignorujesz liczbę mnogą w "osoby na najwyższym szczeblu" i wyrywasz z kontekstu słowo "Cupiał", jest naprawdę urocze. To, że zdanie Cupiała jest najważniejsze, nie znaczy, że było jedynym nieprzychylnym Baszczyńskiemu.
Odpowiedz cytując