FraMat napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html
I tak wygląda sprawa "konkursu" na selekcjonera. Piechniczek już dawno postanowił, że będzie nim Fornalik. Szybko dokoptowano "kontrkandydata", któremu nie przyszło do głowy, by kandydować samodzielnie. Potem przeprowadzono szopkę z głosowaniem i mamy selekcjonera namaszczonego przez Piechniczka.
Już nawet nie napiszę: ręce opadają.
Jedyna nadzieja, że w tych lesnych dziadków kiedyś piorun trzaśnie, bo sami nie odejda od żłobu.
|
Były prezes Górnika Zabrze o wyborze nowego trenera...
http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...__Dziwnie.html
Wiele wskazuje, że właśnie tak było.