Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7576
Stary 12.07.2012, 18:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

I tak wygląda sprawa "konkursu" na selekcjonera. Piechniczek już dawno postanowił, że będzie nim Fornalik. Szybko dokoptowano "kontrkandydata", któremu nie przyszło do głowy, by kandydować samodzielnie. Potem przeprowadzono szopkę z głosowaniem i mamy selekcjonera namaszczonego przez Piechniczka.
Już nawet nie napiszę: ręce opadają.
Jedyna nadzieja, że w tych lesnych dziadków kiedyś piorun trzaśnie, bo sami nie odejda od żłobu.
Były prezes Górnika Zabrze o wyborze nowego trenera...

http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...__Dziwnie.html

Wiele wskazuje, że właśnie tak było.
Odpowiedz cytując