tofik napisał(a):

|
Widać, że drużyna jest niekompletna. Na poważne sprawdziany i mecze o punkty musi być minimum solidny lewy obrońca i ten szybki Murzin w ataku. Bez obrońcy będą nas jechać bo Bunoza wygląda na tej pozycji jak dziecko we mgle, a bez szybkiego napastnika jesteśmy do bólu drewniani w ataku bo stoi tam tylko bułgarski kołek i traci non stop piłki.
|
To ładnie przywaliłeś. Ten bułgarski kołek, jeśli tylko szcześcliwie dostanie jakieś przyzwoite podanie, to najczęściej strzela bramki. Problem polega na tym, że często dostaje w meczu piłkę raz albo dwa. A tak to walczy o jakieś świece na wysokości 1 pięra albo próbuje dojść do niedokładnych podań. Traci non stop piłki, no nie mam pytań...