Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7539
Stary 10.07.2012, 15:17
kornd napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Fornalikowi trochę brakuje autorytetu u naszych kopaczy, którzy uważają się za wielkich piłkarzy. Byłoby wspaniale, gdyby przestał powoływać tych polanskich, oborniaków i boenischy- żeby wszyscy kibicowali tej kadrze i uważali ją za drużynę Narodową, ale to tylko pobożne życzenia.
Tak, to zobaczymy jak w miejsce Perquisa zobaczysz Grodzickiego albo inne wybryki.
.
Odpowiedz cytując