Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7537
Stary 10.07.2012, 14:57
Myślę, że Fornalikowi trochę brakuje autorytetu u naszych kopaczy, którzy uważają się za wielkich piłkarzy. Byłoby wspaniale, gdyby przestał powoływać tych polanskich, oborniaków i boenischy- żeby wszyscy kibicowali tej kadrze i uważali ją za drużynę Narodową, ale to tylko pobożne życzenia.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując