Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2012, 13:16
s1mone napisał(a):Wyświetl post
(...)
Jaaasne, zły Dziurowicz przerwał omertę.
Ja to zaś skomentuję tak: są tacy, którym nie przeszkadza bycie dymanym jak długo zostawia im się miejsce do samooszukiwania się.

Przestępcza zmowa milczenia nie przemawia do mnie, nie ta poetyka.

Gdyby nie zeznania Dziurowicza byłoby lepiej, rozumiem? Nie przeszkadzała chamówa w ustawianiu meczy?

Gratuluję.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2012 o godz. 13:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując