Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57936
Stary 08.07.2012, 20:51
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Bednarz już bodaj dwukrotnie zapewniał, że walczymy o mistrzostwo, więc patrząc na poprzednie lata jestem w stanie w to uwierzyć.
O MP walczymy, ale nie akurat dlatego , że tak powiedział Bednarz

Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Maor sprawia wrażenie osoby, która za 2 € zabiłaby własną matkę. Nie miałbym z tym problemu, bo większość piłkarzy leci na kasę. .
No to jednak masz problem sam ze sobą.

Maor wybrał Izrael bo mu tak serce podpowiedziało, a nie materialny stosunek do świata oferowany przez G. Latę, jasne że chce się rozwijać, jak każdy piłkarz i grać o coraz wyższe cele (a w Wiśle mamy regres i tyle), zarabiać też chce i to jest normalne, ale "zabić matki", nawet w ramach tej durnej metafory nie chce.. Oj to się chyba nazywa obsesyjna nienawiść do piłkarza, jednym słowem żenada.
Maor dał nam super brameczki z pasiakami, jedna dała MP2011, a druga zdegradowała niesympatyczną rywalkę do I ligi. I już za to ma pomnik w moim sercu. A poza tym,
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Każdy popełnia błędy i się na nich uczy. Każdy podejmuje lepsze lub gorsze decyzje w swoim życiu. Jeśli swoim postępowaniem nie wyrządził krzywdy innym to w czym problem? Po co ten bat?
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze można patrzeć na niego przez pryzmat jego decyzji i nie znając prywatnie nie lubić, ale to jest nasz piłkarz. Może nie idealny, może czasami niedojrzały ale nasz.
100 % zgoda.
Odpowiedz cytując