Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57933
Stary 08.07.2012, 19:07
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No na razie nie zakładałbym się że Wisła będzie w 1 czwórce ... ale celem ..... ma być mistrzostwo.
Duch sportu.
Jeśli Meleks zostanie, i będą obiecane 2 transfery to nie wiem na jakiej podstawie te biadolenie.
Kto wielki odszedł ?

Rozumiem że jesteś pesymistą ... ale takie krakanie dołuje ....

A czy jakieś 2 transfery były obiecane? Bednarz stwierdził, że nie widzi powodów do sprowadzania następcy za Małeckiego. Tak można byłoby wywnioskować z jego bodaj ostatniego wywiadu w Gazecie Krakowskiej.

Transfer lewego obrońcy to jedna wielka niewiadoma. Mamy niby priorytet - Dudu, ale nie jest pewne czy on do nas przyjdzie. Drugim celem jest Bajerano - to też wynalazek, który może ale nie musi wypalić. No i jest Piotr Brożek, a jego forma jest raczej wątła(dla mnie także umiejętności).
Odpowiedz cytując