Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25811
03.07.2012, 14:23
labtec
napisał(a):
Pytanie odnośnie słuchawek, nie sugerujcie się ceną, tylko doradźcie proszę które są najlepsze.
1.
* impedancja 16ohm
* THD <0,1% (1mW/500Hz)
http://www.urbancity.pl/sklep/produk...e-w-mic-3.html
2.
-głośnik 10mm
-impedancja: 16Ω
-pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz
-czułość (SPL): 92 dB (+/-3dB)@1kHz
-złącze 1/8" TRS
http://www.urbancity.pl/sklep/produk...sumo-hype.html
3.
* głośnik 11mm
* impedancja: 16ohms
http://www.urbancity.pl/sklep/produk...d-celtics.html
4.
* głośnik 11mm
* płaski kabel TPE
* impedancja: 16ohms
* THD <0,1% (1mW/500Hz)
http://www.urbancity.pl/sklep/produk...lue-black.html
Darujcie sobie komentarze, że to kolorowe słuchawki dla gimbusów itd.
One mają być na prezent, więc nie chce żadnej kaszanki co trzeszczy jak da się głośniej dźwięk.
Dziękuję za odpowiedź
Nie wiem czy z tych co wymieniłeś sa najlepsze, ale z pełną odpowiedzialnością moge Ci polecić nr 2... Dźwięk jak za te pieniądze nieziemski
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen