Szpen napisał(a):

pycha? dobre sobie.
PO musi obejść, bo co?
|
Jak to? "bo co"?Bo kraj popada w ruinę.Jedynymi związkami zawodowymi, które jeszcze nie ucierpiały przez ten rząd to urzędnicy państwowi i policja.Dziwne prawda?
Ostarnio do krytykantów "pinokia" dołączyli lekarze.Rząd ma jeszcz 2 i pół tygodnia na rozwiązanie sprawy recept.Jak nie, to będzie bardzo gorąco

Nie wiem czy ty siebie czytasz w ogóle, np te twoje anegdoty dot in vitro ( "kończenia na piersiach", czy "prześcieradeł".... nie wiem... są łągodnie mówiąc rodem z rynsztoka?

. Uważasz, że to wnosi coś do dyskusji?
Ja akurat nie rozumiem dlaczego Wiślak i Drozd polemizują z tobą na ten temat.
Ty nie masz nic przeciwko, oni mają i tyle.
Mi osobiści to lata, bo i tak by nie było na to nie stać, ale są pewnie osoby, które kasy mają jak lodu i sobie mogą na taki zabieg pozwolić.
Mało tego.W określonych przypadkach jestem za aborcją i eutanazją