Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57585
Stary 01.07.2012, 01:17
enzo napisał(a):Wyświetl post
. Ma łeb do transferów, a przede wszystkim piłkarzy, co przynajmniej jeśli o mnie chodzi, udowodnił tym ruchem bez dwóch zdań. Jestem pozytywnie zaskoczony. Szacun!
Czyli czekaj, o ile dobrze zrozumiałem - ma łeb do transferów bo przedłużył kontrakt z jednym z najlepszych piłkarzy w drużynie? Jednym z najlepszych bramkarzy w E-klasie? Bo nie można było Pareiki oddać mając w alternatywie Jovanića i Miśkiewicza. Na razie czekam na Sobola, bo z tym może być różnie...

Odpowiedz cytując