Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline
#
18056
28.06.2012, 09:17
Cytat:
Sejm znowelizował w czwartek Prawo o zgromadzeniach. Nowe przepisy umożliwiają organom gminy zakazanie organizacji dwóch lub więcej zgromadzeń w tym samym miejscu lub czasie, jeżeli może to doprowadzić do naruszenia porządku publicznego
.
Żeby nie było, a nie mówiłem. I przy milczącej aprobacie społeczenstwa pozbywamy sie kolejnych wolności obywatelskich.Ciekawe czy to też przejdzie bez echa?
sanderuss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sanderuss
Znajdź inne posty napisane przez sanderuss