Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57479
Stary 28.06.2012, 00:08
wolfy,

zachowałbyś troszkę konsekwencji, bo sam (z resztą bardzo mądrze) w momencie poprzedniego wybryku Patryka napisałeś, że należy go gdziekolwiek sprzedać, bo Wisła już nie bd miała z niego żadnego pożytku, a tylko tak możemy jakoś na nim zarobić.

Teraz gdy klub robi to co powinien - bo powiedzmy sobie szczerze, Małecki w przeciągu 1-2 lat znacznie obniżył loty, miał na swoim koncie tyle wybryków, że nie idzie tego zapamiętać i co najgorsze nic nie zwiastuje jego poprawy, bo po przywróceniu do drużyny nie było żadnych pozytywnych elementów w jego grze czy zachowaniu, nagle zmieniasz swoją pozycjęby tylko dowalić Bednarzowi.

Nie ma co wróżyć, nie jestem w żadnym wypadku obrońcą dyrektora, wręcz przeciwnie, chciałbym by jak najszybciej doszedł z klubu, ale w tym wypadku wylewać swoje żale bd można dopiero wtedy, gdy za pieniądze z transferu Małeckiego trafi do Wisły jakiś kołek, albo jego miejsce bd miał zając junior - krótko mówiąc, ważniejsze od samego transferu Małeckiego (co powinno być koniecznością i cieszę się, że jest tak blisko transferu) jest to kto ma go w Wiśle zastąpić. Może dowiemy się szybciej niz pod koniec sierpnia...
Odpowiedz cytując