szprotson napisał(a):

bonaventura jesli myslisz ze Lucas bedzie zmiennikiem Meliksona to ....grubo. Chłopak jeszcze nawet nie liznął seniorskiej piłki, ma 16 lat i ma byc zmiennikiem motorka Wisły? Słabo.
Jeśli zaliczy w meczu ligowym chociazby kilka minut to bedzie już duzo.
Probierz sobie teraz skompletował słaby zespól bo takie trenować lubi. I w Sikorskiego wierze, po tym co powiedział o Nim Pep.
|
Ja liczę, że będzie grał te końcówki systematycznie, by w przyszłym sezonie i następnych grać coraz więcej. Zobaczymy, jak wyjdzie, ale liczę na taki wewnętrzną pomoc ze strony tych młodych zawodników.
jacekbum napisał(a):

Jest jeszcze szansa tylko czy ktoś w klubie pomyśli o tym czyli:: wypożyczyć na przetrwanie klasowego napastnika takiego jakim był Dudu Biton i przynajmniej mamy lepsze perspektywy.
Genkow+ wypożyczony napastnik klasy Bitona
|
Biton był wypożyczony z myślą o zakupie go w razie awansu do Ligi Mistrzów. Tak się nie stało. Sam sobie odpowiedz, czy piłkarz tej klasy w obecnej sytuacji do nas przyjdzie...