Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57428
Stary 26.06.2012, 14:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
bonaventura jesli myslisz ze Lucas bedzie zmiennikiem Meliksona to ....grubo. Chłopak jeszcze nawet nie liznął seniorskiej piłki, ma 16 lat i ma byc zmiennikiem motorka Wisły? Słabo.
Jeśli zaliczy w meczu ligowym chociazby kilka minut to bedzie już duzo.

Probierz sobie teraz skompletował słaby zespól bo takie trenować lubi. I w Sikorskiego wierze, po tym co powiedział o Nim Pep.
Ja liczę, że będzie grał te końcówki systematycznie, by w przyszłym sezonie i następnych grać coraz więcej. Zobaczymy, jak wyjdzie, ale liczę na taki wewnętrzną pomoc ze strony tych młodych zawodników.

jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze szansa tylko czy ktoś w klubie pomyśli o tym czyli:: wypożyczyć na przetrwanie klasowego napastnika takiego jakim był Dudu Biton i przynajmniej mamy lepsze perspektywy.
Genkow+ wypożyczony napastnik klasy Bitona
Biton był wypożyczony z myślą o zakupie go w razie awansu do Ligi Mistrzów. Tak się nie stało. Sam sobie odpowiedz, czy piłkarz tej klasy w obecnej sytuacji do nas przyjdzie...
Odpowiedz cytując