Konrad. napisał(a):

kupiłem tego acea za 400 zł, "prawie nówkę".
I teraz pytanie, da sie walnąć "formata" na takiej komórce? Żebym mógł od nowa na czysto wszystko instalować.
A dwa, to co z oprogramowania/gier polecacie i skąd to pobierać?
Bo niestety ale od dwóch lat jechałem na komórkach złomach i wypadłem z obiegu..
|
Za 400 to dobra cena

"Formata" oczywiście da się walnąć, masz odpowiednie tutorale - tak jak podał szprotson - na forum.android.com.pl, tam masz odpowiednie działy do Ace i wszystko podane na tacy.
Oprogramowanie - poświęć 15 min i po prostu wejdź w Google Play w telefonie i poprzeglądaj najlepsze aplikacje - ciężko coś powiedzieć jakie masz potrzeby

Na pewno Opera Mini do internetu, TV Tu i Tam do telewizji, Go SMS Pro do sms, Dropbox, ipla, Swype jako klawiatura (tego nie ma w sklepie

) i masa innych aplikacji.. ciężko zliczyć
