Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 25.06.2012, 23:10
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
kupiłem tego acea za 400 zł, "prawie nówkę".
I teraz pytanie, da sie walnąć "formata" na takiej komórce? Żebym mógł od nowa na czysto wszystko instalować.

A dwa, to co z oprogramowania/gier polecacie i skąd to pobierać?

Bo niestety ale od dwóch lat jechałem na komórkach złomach i wypadłem z obiegu..
Za 400 to dobra cena "Formata" oczywiście da się walnąć, masz odpowiednie tutorale - tak jak podał szprotson - na forum.android.com.pl, tam masz odpowiednie działy do Ace i wszystko podane na tacy.

Oprogramowanie - poświęć 15 min i po prostu wejdź w Google Play w telefonie i poprzeglądaj najlepsze aplikacje - ciężko coś powiedzieć jakie masz potrzeby Na pewno Opera Mini do internetu, TV Tu i Tam do telewizji, Go SMS Pro do sms, Dropbox, ipla, Swype jako klawiatura (tego nie ma w sklepie ) i masa innych aplikacji.. ciężko zliczyć
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując