Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57270
Stary 25.06.2012, 10:08
laxa napisał(a):Wyświetl post
a kogo wyście się spodziewali ?

Lewandowskiego, Sobiecha czy Brożka ?
Po ostatnich wyczynach na EURO to nie widzę żadnej różnicy między wymienionymi a Sikorskim. Wszyscy słabiutcy. Nadzieja w tym z Hondurasu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując