DevilMayCry napisał(a):

tak samo jak to. Znajomy, z Browarów Południe, mówił o wystrzeganiu się piw "miodowych". Nie da się połączyć (bez drobnych chemikaliów ) piwa z miodem. Oni starali się to zrobić w uczciwy sposób. Poddali się
Ja polecam natomiast piwko Klasztorne. Także do zakupienia w HoB.
|
Czy ja wiem ... w porze zimowej w Krakowskiej Kolibie na Siennej jak się uśmiechnie do barmanki albo się jest częstym bywalcem to do grzanego piwa (piwa, nie kufla w mikrofalówce) dodają łychę albo dwie miodu - taki grzaniec miażdży
