Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14120
Stary 22.06.2012, 15:01
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dorzucę się z pytaniem do Ciebie serek.c2 - jaka drużynę do jakiej porównujesz? Rozumiem ze porównujesz stan obecny + Brożki vs. i tutaj pytanie: tą drużynę ze środka sezonu (czyli z Diazem i Bitonem itd) czy masz na myśli obecną ekipę sparingową + .... ?
Nie porównuję drużyn ani zawodników... Stwierdzam jedynie fakt, że nasza kadra jest wyjątkowo szczupła i przyjście Brożków podniesie jej poziom sportowy. No chyba, że ktoś uważa Piotrka i Pawła za piłkarzy słabszych niż Burliga czy Genkov (choć i w tym przypadku Piotr i Paweł podnieśliby poziom sportowy Wisły - ławka byłaby zdecydowanie mocniejsza...).
Odpowiedz cytując