serek.c2 napisał(a):

|
Wybacz FraMat, ale opinia troszkę "z dupy wzięta". Nie mamy ani jednego lewego obrońcy, mamy jednego napastnika (który w sezonie strzela aż 6 goli) a Ty mówisz, że powrót Brożków nie podniesie poziomu sportowego drużyny? Na czymś się musi Twoja opinia opierać...
|
Dorzucę się z pytaniem do Ciebie serek.c2 - jaka drużynę do jakiej porównujesz? Rozumiem ze porównujesz stan obecny + Brożki vs. i tutaj pytanie: tą drużynę ze środka sezonu (czyli z Diazem i Bitonem itd) czy masz na myśli obecną ekipę sparingową + .... ?