Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57144
Stary 21.06.2012, 07:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
-> marszałek


To ja propnuję wrócic do Pawełka. Wystarczy, żeby zamiast wpuszczać to łapał i zamiast stać, to się ruszał....
I Przyroś do tego, będą emocje co tydzień i ciekawa rywalizacja, wzrost frekwencji gwarantowany! ; )
Odpowiedz cytując