FraMat napisał(a):

|
To ja propnuję wrócic do Pawełka. Wystarczy, żeby zamiast wpuszczać to łapał i zamiast stać, to się ruszał....
|
Można też wrócić do koncepcji Beto.
Jasne: Ćwielong i tak jest lepszy niż ten cały Sikorski i mniej drewniany niż nasze asy z ME. Niestety, ale kilka takich ruchów transferowych, a staniemy się znów śmietniskiem ekstraklasy i zostaniemy z bandą partaczy na kontraktach, z których piłkarsko pożytku nie ma żadnego a sprzedać ich nie ma jak i komu.
Just sayin'.
Na razie podobno interesujemy się wspomnianym Sikorskim, który w Polonii nie strzelał - dlaczego? Bo
może u nas zacznie? Nie przerabialiśmy już tego przypadkiem wielokrotnie?
Tyle, ze Bednarz ma zerowe kontakty, skautów sam pozwalniał, więc kogo on niby może sprowadzić? Albo mu kogoś menedżerzy podeślą na testy, albo będziemy zbierać takie ofiary losu i liczyć, że może jednak nie są tacy słabi jak ich dotychczasowa kariera. Niestety, zwykle są...