Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57140
Stary 21.06.2012, 00:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To ja propnuję wrócic do Pawełka. Wystarczy, żeby zamiast wpuszczać to łapał i zamiast stać, to się ruszał....
Można też wrócić do koncepcji Beto.

Jasne: Ćwielong i tak jest lepszy niż ten cały Sikorski i mniej drewniany niż nasze asy z ME. Niestety, ale kilka takich ruchów transferowych, a staniemy się znów śmietniskiem ekstraklasy i zostaniemy z bandą partaczy na kontraktach, z których piłkarsko pożytku nie ma żadnego a sprzedać ich nie ma jak i komu.
Just sayin'.

Na razie podobno interesujemy się wspomnianym Sikorskim, który w Polonii nie strzelał - dlaczego? Bo może u nas zacznie? Nie przerabialiśmy już tego przypadkiem wielokrotnie?
Tyle, ze Bednarz ma zerowe kontakty, skautów sam pozwalniał, więc kogo on niby może sprowadzić? Albo mu kogoś menedżerzy podeślą na testy, albo będziemy zbierać takie ofiary losu i liczyć, że może jednak nie są tacy słabi jak ich dotychczasowa kariera. Niestety, zwykle są...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.06.2012 o godz. 00:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując