tofik napisał(a):

W Wiśle lepiej nie będzie, może być najwyżej gorzej. Ten właściciel nam gwarantuje jedynie stagnację i ośmieszanie się w starciu z prawdziwymi dobrze zarządzanymi klubami w europejskich pucharach.
A jak odejdzie, to pewnie nawet tego ośmieszania nie będzie, bo kto normalny by inwestował w taki burdel jak polska piłka ? Chyba tylko ktoś kto się z pieniędzmi nie liczy typu jakiś petro arab, ale tacy wolą bardziej spektakularne inwestycje w mocniejszych ligach.
|
Może inaczej - lepiej już było. Skoro ściągamy takich asów jak Sikorski, a ktoś puścił plotę o Ćwielongu...
To ja już wolę tych murzynów z testów. Dopóki taki nie wybiegnie w meczu o punkty to można się łudzić. W przypadku takich asów jak ta dwójka jest już o wiele trudniej.