sanderuss napisał(a):

Dzięki wielkie za tego linka !
Polecam wszystkie wypowiedzi Nigela - bo jako jeden z kilku polityków ostatniego 30 lecia mówi głośno to co wie większość obywateli Unii ale wszyscy chowają głowy w piasek.
http://www.youtube.com/watch?v=E6eob...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Te0rB...feature=relmfu
I te powyższe i wszystkie pozostałe polecam raz jeszcze.