Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.06.2012, 13:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A Ty będziesz się za to dalej wierzył, że kadra w składzie:

Boruc - Celeban, Głowacki (Glik), Żewłakow, Wawrzyniak(Magiera) - Borysiuk, Wilk, Gol (Kaźmierczak), Majewski, Mila - Piech.

zwojowałaby świat .
A gdzie ja coś takiego napisałem denny manipulatorze? Kompromituj się dalej do woli

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Czy taki skład z ligowymi grajkami dałby nam sukces? To tylko wymiana jednych na drugich. Wynik byłby podobny, jak nie gorszy. Nie - Smuda nie jest rewelacyjnym selekcjonerem. Jest, jaki jest, ale krytykowanie go jest po prostu obrzydliwe, bo u nas problem leży gdzie indziej, a nie w "klęsce" naszych na "igrzyskach".
.
Może być gorszy wynik niż to co 'osiągnęli'? Jezu, ile tutaj jest minimalistów. Trudno, jestem obrzydliwy - krytykuję Smudę. Obrzydliwi wszystkich krajów łączcie się.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 20.06.2012 o godz. 14:02.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując