pan Dudi napisał(a):

|
Dawanie sobą manipulować macie opanowane do perfekcji.-.
|
To samo mogę powiedzieć o tobie. Tyle że w drugą stronę.
Bo mitologizujesz chłopa, który:
1) założył koszulkę WIERNOŚC, by przy pierwszej okazji spier****ć z klubu,
2) bronił Smudy, który kłamał w sprawie farbowanych lisów,
3) nie walczył o Orzełka na koszulkach
4) zaczął krytykować Smudę i wszystkich wokół już po ostatnim gwizdku na euro
5) stworzył żenującą aferę biletową
To tak na szybko.
Dla mnie wystarczy, by traktować Kubę jako normalnego piłkarza, nieszkodliwego najemnika, który nie pójdzie pod prąd, tylko chwali kogo akurat trzeba. Szukanie w Błaszczykowskim legendy, bohatera pokazuje tylko, jak ubodzy piłkarsko i mentalnie piłkarze przewijali się ostatnimi laty w Wiśle.
Nie ma jaj jak np. Boruc. Chwyty z koszulkami, kumplowanie z kibicami i inne słodkie pierdzenia itp. mnie nie ruszają. Mimo dopiero (?) 26 lat wyrosłem z takich bajek, wybacz. No ale możesz mieć swoje zdanie.