JEDREK76 napisał(a):

|
Tak myślałem, że nie znajdziecie żadnego rzetelnego źródła, bo czegoś takiego po prostu nie było. Ktoś puścił bąka w necie z jakąś pseudo-listą, obrzucił błotem uczciwego Człowieka i teraz takie hieny powielają tą oszczerstwo.
|
Arapaho napisał(a):

nonsensopedia .....trzeba było od razu kwejka wkleić- to też byłby dowód...Co za ludzie.Poza tym nie można mieć nic do komunisty który nie robił ludziom krzywdy i który chce rozliczenia tych którzy je robili.To jest chyba logiczne
W sumie mi was żal (ciebie ,AS82a,szpenia,gosc2332-ia) musicie bronić teori wtłoczonej wam w głowy przez media a podchwyconej (pewnie) przez waszych znajomych.
|
Link z nonsensopedii był swego rodzaju ironią skierowaną w stronę kolegi "For_FuN_", ale widze że niezbyt wiele osób to chwyciło... może dlatego wrzuciłeś mnie do jednego wora z osobami których jest ci poprostu żal
