gosc2332 napisał(a):

|
A inni jego znajomi wspominają, że miał problemy osobiste, i komu tu wierzyć ? JA raczej bym wierzył tym znajomym którzy nie są związani z żadną partią, Pani Sztaniskis wiadomo z kim jest blisko związana, i bez czytania byłoby wiadomo co będzie sugerować.
|
Oczywiście nic nie zrozumiałeś. Jeśli chodzi o przyczyny śmierci Staniszkis wyraża swoje osobiste odczucia które przez przypadek okazują się być zgodne z opiniami innych ludzi znających osobiście generała, zupełnie z PiS nie związanych.
Zamieszczony wywiad odnosił się do tego: "
zaraz przyjdą Ci z PiS i zaczną znowu wywody jaki to był krystaliczny człowiek" i jak sądzę w sposób rzetelny udokumentował śmieszność wyrażonej przez Szpenia opinii.
A jeśli chodzi o "polityczne samobójstwa" to wychodzi że również pod tym względem okres rządów PO przebija PiS. Tam mieliśmy obawiającą się przsłuchania Blidę a tutaj mamy już: Petelickiego, Leppera, Zielonke, Michniewicza. Sporo tego. Pytanie postawione przez kolegę Bóg Trybun "panie premierze jak żyć?" wydaje się być jak najbardziej na miejscu.
