|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline
|
#553

18.06.2012, 10:26
|

oczywiście Brazylia
el Nuero napisał(a): 
Przy okazji - pytanie do bardziej zorientowanych: gdyby Dania zremisowała mecz z Portugalią (2:2) - a więc gdyby Varela trafił w słupek, a nie do bramki, kto by wtedy awansował? Bo w podobnej sytuacji obie drużyny byłyby "łeb w łeb" - tyle samo punktów (wówczas po 4), bramek (wówczas 4-4), równy bilans bramkowy (na 0) i remis w starciu bezpośrednim (2-2)? Czy trzeba byłoby wówczas sięgać po ranking fair-play, współczynnik uefa, a może coś przeoczyłem? Czy jakiś forumowy ekspert wyjaśni mi to?
|
karne.
|
|