Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2012, 07:45
Andrzej Grajewski - "Bog dal Nam Euro, Smuda wszystko spieprzył". - najlepsze słowa podsumowujace te Mistrzostwa. Druzyna byla przygotowana do dupy a to wszystko wina trenera, ktory po przegranym Euro zabiera swoje zabawki i ucieka.

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Franek Smuda czyni cuda Nie wyjść z tej grupy, nie wygrać meczu i zająć w tej grupie ostatnie miejsce to trzeba dokonać cudu
Niby najłatwiejsza grupa a nawet taka superswietnie grajaca Rosja nie awansowała. Nie ma gadania czy latwa grupa czy nie - bo My i tak z zadnej nie wyjdziemy.
Odpowiedz cytując