Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17725
Stary 16.06.2012, 23:47
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
W takim razie ja może coś o Euro: skończyły się igrzyska przychodzi czas żeby zapytać o chleb. A to będzie bardzo ciężki czas ...
Czyli co trzeba roz.......ic ten system ,bo nie wierze ze taki gosc jak Petelicki nagle sobie strzela w pałę