Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.06.2012, 14:56
palikot napisał(a):Wyświetl post
A co "myśmy" tym Holendrom złego takiego zrobili?
To oni w "waszą" stronę też małpy robili

Cytat:
A poza tym dobrze to ująłeś... Takie mamy prawo, że ADRESATowi może być niewygodne miejsce i czas jakiejś manifestacji i to widać doskonale jak wam i całej tej szopce jest to nie na rękę. Stąd wyzwiska od oszołomów, wiochmenów, chamów, małpiszonów, kiboli etc.
Tak wygląda, jakbym, między innymi, adresatem był - a co ja tym razem mam wspólnego z tematem manifestacji

Cytat:
P.s Starsi koledzy walczyli o wolność nie twórz teorii
No tak, nic dziwnego, że teraz ręce załamują widząc jak niektórzy korzystają z ich wywalczonej wolności
Taką "prasę" WIŚLE robimy korzystając z wolności po szczeniacku i prymitywnie
gremian napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie dyskusji powyżej:

Dla nierozumiejących istoty Fuck Euro Festiwalu.

Mam kolegę... który lubi chodzić do kina.
Hmm, metafora trochę grubo szyta, a tekst przydługi i w zasadzie o niczym; takie "nasze lepsze niż wasze"
Nike (nagroda literacka, nie dres czy buty) to on nie dostanie
PS Taki film z jedną gwiazdką - "dla wybitnie upartych i znudzonych. Inaczej szkoda czasu" , że nawiążę do "stylistyki" kinowej
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 15.06.2012 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując