michu-k napisał(a):

Ale o to właśnie chodzi, żeby kibice/widzowie na stadion nie przychodzili. Nie wiesz, że prawdziwym kibicem jest tylko fanatyk, drący ryja i biegający z maczetami?
Sytuacja z Warszawy jeszcze bardziej sprawia, że jesteśmy postrzegani w Europie jako kraj trzeciego świata. A wszystko przez pseudo-patriotów i DEBILI.
|
Wiadomo pikole to czyste zło na stadionie ma być 30 tyś fanatyków.
Im mniej pikników tym lepiej dla klubu no i jeszcze na forum można ponarzekać na brak transferów.
Grantar Daruj sobie krucjaty ja już odpuściłem są ludzie dla których argumentem na wszystko jest "bo ktoś kiedyś też zrobił coś złego"
Więc jeśli w Twente Holendrzy zachowali się jak buce musimy się zniżyć do ich poziomu to samo się tyczy zamieszek z Ruskimi itp
Ja wziąłem dziewczynę na derby żeby jej pokazać że media piszą bzdury o kibicach. Resztę sobie dopisz
W innym wątku na tym forum nasi pochwalają bicie Rosyjskich Januszów i usprawiedliwiają to zachowaniem bojówek z Rosji.
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. :(