Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17675
Stary 14.06.2012, 09:35
Szpen napisał(a):Wyświetl post
i po co manipulujesz? dobrze wiesz, że mówiłem o fladze na marszu, anie o tej saktorówce na stadionie. Bójki były przed meczem, sektorówki jeszcze wtedy nie było. Za to była flaga z sierpem. Konfabulujesz kolego.
Ty burku manipulujesz! Ruscy już prowokowali od przynajmniej tygodnia. Zaczynając od wypowiedzi Szprygina , przez wypowiedzi ich MSZ że będą nosic takie symbole jak chcą - mimo ze byli ostrzegani że nie sa mile widziane i mogą byc probemy - po sam przemarsz. Wklejałem już w wątku o Euro ale jeszcze raz http://vod.gazetapolska.pl/1903-czyj...-ruch-palikota. - czerwone gwiazdy , kilka flag z sierpem i mlotem , piosenki sowieckich okupantów , i samo zachowanie wystarczy zobaczyć bandę z przodu która szukała guza od poczatku też na innych filmikach
Rozumiem że ty podobnie jak palikoty i inne biedronie jesteś zaślepiony i dostrzeżesz winę ruskich dopiero jak wybuchnie u nas bomba atomowa i zginą dziesiatki tysięcy ludzi ale otwórz oczy. Nic by się nie działo gdyby nie wspólnie przygotowana prowokacja i nakręcanie obu stron .
Żal oczywiście postronnych ludzi którzy oberwali ale to Bufetowa i Rudy Cykor mają ich na sumieniu
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej