Szpen napisał(a):

|
i po co manipulujesz? dobrze wiesz, że mówiłem o fladze na marszu, anie o tej saktorówce na stadionie. Bójki były przed meczem, sektorówki jeszcze wtedy nie było. Za to była flaga z sierpem. Konfabulujesz kolego.
|
Ty burku manipulujesz! Ruscy już prowokowali od przynajmniej tygodnia. Zaczynając od wypowiedzi Szprygina , przez wypowiedzi ich MSZ że będą nosic takie symbole jak chcą - mimo ze byli ostrzegani że nie sa mile widziane i mogą byc probemy - po sam przemarsz. Wklejałem już w wątku o Euro ale jeszcze raz
http://vod.gazetapolska.pl/1903-czyj...-ruch-palikota. - czerwone gwiazdy , kilka flag z sierpem i mlotem , piosenki sowieckich okupantów , i samo zachowanie wystarczy zobaczyć bandę z przodu która szukała guza od poczatku też na innych filmikach
Rozumiem że ty podobnie jak palikoty i inne biedronie jesteś zaślepiony i dostrzeżesz winę ruskich dopiero jak wybuchnie u nas bomba atomowa i zginą dziesiatki tysięcy ludzi ale otwórz oczy. Nic by się nie działo gdyby nie wspólnie przygotowana prowokacja i nakręcanie obu stron .
Żal oczywiście postronnych ludzi którzy oberwali ale to Bufetowa i Rudy Cykor mają ich na sumieniu