Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 12.06.2012, 23:40
Hanys napisał(a):Wyświetl post
OBIEKTYWNE OCENY POLSKICH PIŁKARZY

Brożek - bez oceny - po co ta zmiana?

Smuda - 1/10 - po co zmiana w 93 minucie? Obraniak sam był zirytowany bo miał dośrodkowywać, strata czasu, takie zmiany robi się jak rozpaczliwie zespól się broni, a myśmy chcieli w tym meczu wygrac, remis nam kompletnie nic nie daje.
Po co defensywny Matuszcyzk za Polańskiego kiedy się gra o zwycięstwo? na ławce Wolski i Grosicki, a ten wpuszcza grajka z 2 bundesligi i to jeszcze defensywnego grajka.
Oglądnij mecz jeszcze raz a potem ocieniaj resztę.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując