Hanys napisał(a):

OBIEKTYWNE OCENY POLSKICH PIŁKARZY
Brożek - bez oceny - po co ta zmiana?
Smuda - 1/10 - po co zmiana w 93 minucie? Obraniak sam był zirytowany bo miał dośrodkowywać, strata czasu, takie zmiany robi się jak rozpaczliwie zespól się broni, a myśmy chcieli w tym meczu wygrac, remis nam kompletnie nic nie daje.
Po co defensywny Matuszcyzk za Polańskiego kiedy się gra o zwycięstwo? na ławce Wolski i Grosicki, a ten wpuszcza grajka z 2 bundesligi i to jeszcze defensywnego grajka.
|
Oglądnij mecz jeszcze raz a potem ocieniaj resztę.