Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 07.06.2012, 22:26
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
A co ma wspólnego gościnność i elementarny szacunek do innych ludzi z utratą własnej wartości?

Mnie osobiście też się nie podoba całe te zamieszanie z Euro (zwłaszcza w kontekście załatwienia Krakowa przez polityków z innych miast) ale my jako kibice Wisły powinniśmy się zachowywać z klasą a nie odstawiać takich śmiesznych szopek jak w środę.

A co nazywasz szacunkiem? Od nas sie oczekuje padania na kolana przed wszystkim co jest spoza naszych granic, zabrania nam się manifestowania swojego stosunku do tej calej szopki, naklania sie nas do tego, zeby sie farbowac na holendrow, niemcow czy innych anglikow. Przyjechali na turniej to niech sobie go rozegraja i jada do domu. A wydarzenia ze srody to nie byla zadna szopka, to byl jeden z niewielu niezaleznych glosow dezaprobaty dla calego gowna jakie sie z tym euro wiaze.
Odpowiedz cytując