najm napisał(a):

a Ty to jestes "kibicem" Holandii czy Wisly? tak bardzo interesuje Cie czy zrobilismy dobre wrazenie na nich? nie no bo zaraz yebne na twarz -.- az sie czytac tego nie chce oO szkoda że oni nas tak nie traktowali jak gralismy np z Twente :] więc wasza wola, możecie lizać dupy innym, nie moja sprawa. Pomiajajac fakt ze same Janusze tam prawie były ; p szkoda ze tylu ludzi nie przylazi na ligowy mecz :] i jeszcze brakowalo zebyscie sie specjalnie na ta okazje holenderskiego uczyli <facepalm>