Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 07.06.2012, 15:48
najm napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy do końca właściwy temat, ale ..
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ole_Wisly.html

trochę wstyd, bo najpierw robiliśmy dobre wrażenie na Holendrach, a teraz chyba zmienią zdanie.
a Ty to jestes "kibicem" Holandii czy Wisly? tak bardzo interesuje Cie czy zrobilismy dobre wrazenie na nich? nie no bo zaraz yebne na twarz -.- az sie czytac tego nie chce oO szkoda że oni nas tak nie traktowali jak gralismy np z Twente :] więc wasza wola, możecie lizać dupy innym, nie moja sprawa. Pomiajajac fakt ze same Janusze tam prawie były ; p szkoda ze tylu ludzi nie przylazi na ligowy mecz :] i jeszcze brakowalo zebyscie sie specjalnie na ta okazje holenderskiego uczyli <facepalm>
Odpowiedz cytując