Szpen napisał(a):

a dlaczego maja nie wybrac? skoro firmy obliczyly ze za tyle zrobia, to znaczy ze podpisuja zobowiazanie do wykonania pracy.
ty to juz sie wyluzuj i licz te zagionione miliardy na ktorych wczoraj poleciales jak gowniarz.
|
Bo skoro sami wyliczyli że coś będzie kosztować X to znaczy że nie da się tego wybudować za X/2. Łapiesz czy zwój ci się wyprostował.
To nie ja twierdziłem że składka na ZUS to 700 zł lemingu. Więc lepiej się nie ośmieszaj. Choć w Twoim przypadku to tak jakby mieć nadzieję że świnia nie będzie spać we własnym łajnie.
Szpen napisał(a):

Drozd nie umie liczy to raz.
Dwa, że w każdym przetargu są warunki które musisz spełnić. Spełniasz, masz niską cenę nie widze problemu. Tylko pamiętaj, że sąd nad Tobą bedzie wisiał jak nie zrobisz tego zgodnie z umową.
|

Szpen rachmistrz orzekł hihihi
Ciekawe dlaczego nad DSS nie wisi sąd tylko syndyk i kradnie kasę dla podwykonawców.
Ale co ja do Szpena piszę
