Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17601
Stary 06.06.2012, 15:33
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a dlaczego maja nie wybrac? skoro firmy obliczyly ze za tyle zrobia, to znaczy ze podpisuja zobowiazanie do wykonania pracy.

ty to juz sie wyluzuj i licz te zagionione miliardy na ktorych wczoraj poleciales jak gowniarz.
Bo skoro sami wyliczyli że coś będzie kosztować X to znaczy że nie da się tego wybudować za X/2. Łapiesz czy zwój ci się wyprostował.

To nie ja twierdziłem że składka na ZUS to 700 zł lemingu. Więc lepiej się nie ośmieszaj. Choć w Twoim przypadku to tak jakby mieć nadzieję że świnia nie będzie spać we własnym łajnie.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
Drozd nie umie liczy to raz.

Dwa, że w każdym przetargu są warunki które musisz spełnić. Spełniasz, masz niską cenę nie widze problemu. Tylko pamiętaj, że sąd nad Tobą bedzie wisiał jak nie zrobisz tego zgodnie z umową.

Szpen rachmistrz orzekł hihihi

Ciekawe dlaczego nad DSS nie wisi sąd tylko syndyk i kradnie kasę dla podwykonawców.

Ale co ja do Szpena piszę
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.06.2012 o godz. 15:36.
Hej Nasz TS !!