serek.c2 napisał(a):

Szpenio - jakie są kryteria przetargów? Co jest najważniejsze, żeby szanowne Państwo zainteresowało się ofertą?
edit. Wiesz co - lepiej nie odpisuj, nie chce mi się wchodzić z Tobą w jałową dyskusję. Więcej cierpliwości wykazuje wiślak68, zapewne On kolejny raz Cię wypunktuje i znikniesz na kilka tygodni...
|
ale co mają warunki przetargów? Że wygrywa najniższa cena? I niech wygrywa! Tylko niech ta cena będzie realna. A nie, że dajemy połowę z kosztorysu, a później się martwimy jak to będzie.
Drozd napisał(a):

A kto wybiera ofertę połowę niższą niż kosztorys?
Złodziej który liczy na przytulenie pozostałej kasy. Pytanie jak to możliwe że o wyborze wykonawcy decydują złodzieje. Ano bezmózgie lemingi tłumaczą wszystko.
|
a dlaczego maja nie wybrac? skoro firmy obliczyly ze za tyle zrobia, to znaczy ze podpisuja zobowiazanie do wykonania pracy.
ty to juz sie wyluzuj i licz te zagionione miliardy na ktorych wczoraj poleciales jak gowniarz.