Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17595
Stary 06.06.2012, 14:30
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Szpenio - jakie są kryteria przetargów? Co jest najważniejsze, żeby szanowne Państwo zainteresowało się ofertą?

edit. Wiesz co - lepiej nie odpisuj, nie chce mi się wchodzić z Tobą w jałową dyskusję. Więcej cierpliwości wykazuje wiślak68, zapewne On kolejny raz Cię wypunktuje i znikniesz na kilka tygodni...

ale co mają warunki przetargów? Że wygrywa najniższa cena? I niech wygrywa! Tylko niech ta cena będzie realna. A nie, że dajemy połowę z kosztorysu, a później się martwimy jak to będzie.


Drozd napisał(a):Wyświetl post
A kto wybiera ofertę połowę niższą niż kosztorys?

Złodziej który liczy na przytulenie pozostałej kasy. Pytanie jak to możliwe że o wyborze wykonawcy decydują złodzieje. Ano bezmózgie lemingi tłumaczą wszystko.
a dlaczego maja nie wybrac? skoro firmy obliczyly ze za tyle zrobia, to znaczy ze podpisuja zobowiazanie do wykonania pracy.

ty to juz sie wyluzuj i licz te zagionione miliardy na ktorych wczoraj poleciales jak gowniarz.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 06.06.2012 o godz. 14:33.