Drozd napisał(a):

Szpenie
Co mnie obchodzi jeszcze rok temu? Tym bardziej że 8% z 2275 to mniej niż 227,5 a z wyliczeń zamieszczonych powyżej wynika że z każdego emeryta zostaje 554.
Więc co chciałeś udowodnić swoim godnym leminga wpisem?
Bo udowodniłeś tylko tyle że albo nie umiesz dodawać, albo nie umiesz czytać, albo próbujesz manipulować.
|
jezusiczku, jaki Ty pisdzielec jestes. Napisalem, ze trzeba m.in odliczyc od tego jeszcze OFE i tyle. Chcesz jeszcze jeden pomysl? To Ci podam: przedsiebiorcy placa bodajze ok. 412 zl emerytalnego. Kapujesz?
W tej skladce co byla w tym poscie - 700 iles znajduje sie wszystko, zdrowotne, emerutalne, chorobowe, wypadkowe itd.
Zaginaj rzeczywistosc pisdzielcu.
hunter napisał(a):

|
Zawsze mi się gęba cieszy jak czytam posty szpena.
|
wystarczy czytać synku, czytać.