Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17532
Stary 05.06.2012, 11:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Szpenie
Co mnie obchodzi jeszcze rok temu? Tym bardziej że 8% z 2275 to mniej niż 227,5 a z wyliczeń zamieszczonych powyżej wynika że z każdego emeryta zostaje 554.

Więc co chciałeś udowodnić swoim godnym leminga wpisem?



Bo udowodniłeś tylko tyle że albo nie umiesz dodawać, albo nie umiesz czytać, albo próbujesz manipulować.
jezusiczku, jaki Ty pisdzielec jestes. Napisalem, ze trzeba m.in odliczyc od tego jeszcze OFE i tyle. Chcesz jeszcze jeden pomysl? To Ci podam: przedsiebiorcy placa bodajze ok. 412 zl emerytalnego. Kapujesz?

W tej skladce co byla w tym poscie - 700 iles znajduje sie wszystko, zdrowotne, emerutalne, chorobowe, wypadkowe itd.

Zaginaj rzeczywistosc pisdzielcu.

hunter napisał(a):Wyświetl post
Zawsze mi się gęba cieszy jak czytam posty szpena.
wystarczy czytać synku, czytać.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 05.06.2012 o godz. 11:10.