Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 04.06.2012, 16:20
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś z was albo waszych znajomych użytkuje/użytkował Hyundaia Getza to prosiłbym o opinie na temat tego samochodu.
Znajomy ma. Silnik 1.4. benzynowy.

1. Kupujesz, płacisz podatek, zapominasz. 120 tysięcy bez większych awarii (1 naprawa kostka od stacyjki) w trudnych warunkach (krótkie dojazdy do pracy, wakacje). Co 15 tys przegląd 500-600 zł w ASO, duży co 90 tys. - 1100 zł.
2. W miarę wytrzymały i uniwersalny. Zarówno w -30 stopniach (zapala od kopa) jak i + 40 (jeden z najpopularniejszych samochodów w Grecji).
3. Dobrze trzyma się drogi, nie mułowaty, aczkolwiek porsche to nie jest.
4. Spalanie raczej nie rewelacja 8 w mieście 5 do 7 poza. 100 koni trzeba czymś jednak nakarmić.
5. Cichy, zwłaszcza przy jeżdzie po mieście, jak wyłączy się dmuchawe nie słychać silnika, powyżej 120 jednak zaczyna być głośny.

Ogólnie samochód do jazdy, nie do szpanu.

Jak coś więcej to konkretne pytanie, zapytam znajomego (ale tylko co do tej wersji silnika).
Odpowiedz cytując