Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#996
Stary 04.06.2012, 15:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zauważ że dzięki takiej imprezie liczba ludzi na świecie którzy mają świadomość istnienia Polski, wzrośnie pewnie o kilkaset procent. Wystarczy że pokażą trochę przyrody i będziemy na tym korzystać przez lata. Dodając do tego ceny przy których najbiedniejszy Grek rządzi i mamy urlopowe eldorado. Oczywiście jeżeli banda wszystkiego nie sprzeda.



Państwa w UE z PKB 300 mld jurków nie stać na budowę autostrady czy stadionu w ciągu pięciu lat? I rozwiązaniem jest skoro nie stać państwa na budowe autostrady to jej się nie buduje ? A może lepiej byłoby nie przepłacać.
Tną koszty na wszystkim na czym się da w tym na służbie zdrowia, emeryturach itp bo dziura budżetowa i trzeba ją łatać. Tak, z tego właśnie powodu uważam że nie stać nas na stadion za tyle kasy na którym będzie sie odbywała impreza średnio raz w miesiącu (przy dobrych wiatrach!). Autostrady to troche inny temat bo mimo wszystko są potrzebne, ale nie sposób nie zauważyć, że w tym momencie budowane są na siłę "bo co powie Europa".

Temat przepłacania to inny temat. I to też według mnie główny powód dlaczego władza zgodziła się na tę szopkę u nas. Im więcej "inwestycji" tylko więcej szans na przytulenia grosza na przekrętach. Tylko tyle i aż tyle.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując