O co Wam chodzi to nie wiem. UEFA to firma prywatna, a PZPN jest jej częścią. ME to impreza UEFY, organizowana na koszt gospodarza

. TV płaci gigantyczne pieniądze za to, aby co 4 lata w Europie kopali się jej najlepsi piłkarze. A TV płaci,bo oglądacz chce se popatrzeć, przy okazji żrejąc hamburgera. Przy okazji UEFA bierze kasę od firm,które dobrowolnie chcą się reklamować podczas tej imprezy,a jak ktoś płaci to wymaga, stąd te bilety dla oficjeli UEFY. Może nie być żadnego "kibica"spoza UEFY i nikogo to nie ruszy, przynajmniej Misia co placi aby w TV móc oglądać kopanie piłkarzy.
Frajerami są tutaj tylko kolejne kraje, które zgadzają się na ten niczym, ekonomicznie, nie poparty cyrk. To pokazuje jakie wtyki ma UEFA i jak potrafi ładnie wciskać ciemnotę. My te mistrzostwa odpracujemy przez n lat przy okazji widząc jak stadiony niszczeją i pustoszeją.
Pomalowano budyki dworcowe, coś z tym syfem w końcu zrobiono. Jakieś tam drogi pobudowano, trawę pomalowano. To są jedyne korzyści tej imprezy z naszego punktu widzenia. Reszty nie dostrzegam.